ZpěvačkaVe čtyřech letech jsem se poprvé setkala s paní Blankou Kulínskou na konkurzu do sboru Bambini di Praga. Měla jsem zazpívat několik písní, a protože jsem si nemohla hned na žádnou vzpomenout, zazpívala jsem tu O zelené louce. Nechtějte ji ode mě dnes slyšet, protože já ji tehdy vymyslela na místě a od té doby již nezopakovala.

Během mé docházky do dětského sboru se Bambíny změnily ve školu sborového zpěvu a já byla jedním z prvních absolventů. Přibližně v tu dobu, kdy jsem konečně postoupila do koncertního oddělení, jsem přestoupila na FZŠ Umělecká s rozšířenou hudební výchovou, kde jsem později začala zpívat ve školní kapele.

Na konci základní školy jsem uspěla při konkurzu do muzikálu Sněhová královna (libreto Ľubomír Feldek, hudba Varhan Orchestrovič Bauer). Přitom jsem ovšem nezapomínala na studia na střední pedagogické škole, kde jsem se zaměřila na hudební výchovu a stala se i součástí školního pěveckého sboru.

Takové vytížení hlasu jistě zasloužilo vedení a díky tomu jsem začala navštěvovat hodiny sólového zpěvu u Jaroslavy Halamové. Paní profesorka naštěstí byla tolerantní i k návštěvám u jiných hlasových pedagogů, kteří mně pomohli dotvořit si vlastní způsob pojetí výuky zpěvu. Byla mezi nimi řada lektorů z letních Rockových kurzů či jiní učitelé z Ježkovy konzervatoře.

Maturovala jsem z oboru předškolní a mimoškolní pedagogika a hned hledala další pěvecké uplatnění a na nějaký čas našla domov v souboru Geshem, který se věnoval převážně spirituálům (spolupráce na CD Wade In The Water v roce 2005) a nakrátko i v prestižním ženském pěveckém sboru Cantoria Praha. Tou dobou jsem však již začínala učit své první zpěváčky i zpěváky.

Šest let jsem vedla dívčí pěveckou skupinu Sirius a založila ženský pěvecký sbor Nashira. Mezi tím jsem si odskočila ke sbormistrování a zpívání gospelů se souborem Gosplain.

Ještě než jsem odpromovala na HTF UK, vedla jsem několik kurzů pro nezpěváky, a pak rovnou na mateřskou.

Po gospelovém výletu jsem se podívala do světa vokálních skupin s Pragapellou.
V roce 2007 jsem se výjimečně zúčastnila soutěže Pražský pěvec, kde mi bylo uděleno čestné uznání.

V zimě 2009 a 2010 jsem se zapojila do jedinečného projektu taneční Bollywoodské party, kde jsem byla jedinou zpěvačkou a nejspíš i jedinou zpěvačkou u nás zpívající moderní indické písně.

Na jaře 2014 jsem zrealizovala koncert v Hlaholu. Šlo o můj první sólový koncert, který tvořil průřez mnou doposud nezveřejněnou hudební polohou. Od staré hudby přes operní árie až k prvním slavným muzikálům.

Jako sbormistryně Nashiry vystupuji na některých koncertech sboru. Při vlastních projektech spolupracuji s klavíristou Miroslavem Míčem a aktuálně i se Symfonickým orchestrem Dalibora Havlíčka.